Ezipra s.r.o.

Jak Vám pomůžeme ušetřit

Neváhejte a kontaktujte nás

Působíme v rámci celého Zlínského kraje

+420 601 002 268

Jak Vám pomůžeme ušetřit za energie

Jsme zprostředkovatelem dodavatelských smluv v oblasti energií (zejména plynu a elektřiny) mezi odběrateli a velkými dodavatelskými firmami. Naši klienti nás nejdůležitější.

Smyslem našeho podnikání, je využít sílu sdružených drobných odběratelů k vyjednávání o cenách energie pro koncového uživatele. Při své činnosti sledujeme především prospěch zákazníka – spotřebitele. To je naše hlavní přednost proti velkým firmám s monopolním postavením, pro které „malí“ spotřebitelé nejsou zajímavými partnery. Naši obchodní partneři buď energii sami vyrábějí, nebo ji nakupují na burze. Díky nižším maržím a menšímu aparátu jsou a budou mít ceny vždy výhodnější, než nabízí monopolní firmy.


Neustále sledujeme vývoj na trhu energií a v tomto prostředí se výborně orientujeme. Můžeme tak efektivně a rychle reagovat na změny, které odběratel jako laik není schopen rozpoznat. Toho využíváme k získání různých benefitů pro naše zákazníky a dosahujeme také významných finančních úspor.

Kolik Vás budou naše služby stát

Naše služby jsou pro klienta nezávazné. Naši provizi hradí dodavatel energií a pro Vás je tedy vše ZDARMA. Jako spotřebitel nenese žádné náklady, proto nemůžete prodělat. Naopak můžete pouze získat finanční úsporou na cenách energie.
Dodavatelé energií nám hradí provizi, nikoli vy jako odběratelé. Provize dodavatelů nám pokrývají nezbytné náklady a přiměřený zisk. Tímto se výrazně odlišujeme od velkých monopolních firem, které do svých nákladů zahrnují rozsáhlý aparát a vykazují velké zisky. Jejich provizi platíte vy v ceně energií.

Napište nám

Něco se pokazilo. Zkuste odeslat formulář znovu!