Ezipra s.r.o.

POMŮŽEME VÁM ZDARMA A RYCHLE

ZMĚŇTE DODAVATELE A UŠETŘETE: OBJEVTE NEJLEVNĚJŠÍ ENERGIE NA TRHU!

Chcete snížit své náklady na energie a najít nejvýhodnějšího dodavatele? Naše poradenství vám pomůže srovnat ceny a spolehlivost dodavatelů energií. Jsme nezávislí a nezaujatí, proto vám můžeme nabídnout upřímné a objektivní informace bez podpory konkrétního dodavatele.

Na základě aktuálního vývoje cen na burze pro vás zpracujeme individuální cenovou nabídku od nejlepších dodavatelů energií. Tak si můžete být jisti, že získáte nejlepší možnou cenu. A pokud už sami vyrábíte energii, nevadí! Máme také doporučení pro odběratele, kteří hledají spolehlivého partnera.

Nepropásněte příležitost ušetřit a získat nejlepší ceny na trhu. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám šanci vám ukázat, jak můžeme zlepšit vaše energetické potřeby.

NEZTRÁCEJTE ČAS A NERVY: POSTARÁME SE O FOMULÁŘE, SMLOUVY I LEGISLATIVU

Ztrácíte se ve formulářích, smlouvách a legislativě? Už vám nedělá radost běhat po úřadech a bojovat s byrokracií?

Přinášíme vám efektivní a bezstarostnou alternativu, jak se vypořádat s úřady, energetickými šmejdy i nevýhodnými smlouvami a ušetříme vám čas i nervy. Máme zkušené poradce, známe klíčové informace, které potřebujete i všechny právní předpisy a kličky, které někteří energetičtí šmejdi používají a věřte, že na nic nezapomeneme.

Jsme tu pro vás a postaráme se, aby váš přechod k výhodnějšímu dodavateli byl rychlý, pohodlný a bez poplatků. Vše zařídíme my.

Stačí nás kontaktovat a sami se přesvědčíte, jak moc vám ulehčíme život a zajistíme, že budete mít vše pod kontrolou. Začněte šetřit na cenách za energie již dnes!

POTŘEBUJETE ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ PRO PLÁNOVÁNÍ A STAVBY DOMU?

Představíme vám široké spektrum výhod, které nabízí pasivní dům nebo doporučíme úsporná řešení při rekonstrukci a modernizaci staré stavby s vyšší energetickou třídou.

Zároveň myslíme na životní prostředí a platnou legislativu. Víme, co s odpady a kde si na Vás mohou počíhat kontroloři. Poradíme Vám, co a jak zařídit tak, abyste nenarazili na problémy.

POMŮŽEME VÁM NENALETĚT FALEŠNÝM PODOMNÍM PRODEJCŮM ELEKTŘINY A PLYNU!

Proč si dát pozor na energetické aukce? Přišel Vám účet za energie, který vás šokoval vysokou částkou, nebo přímo pokuta? Známe taktiky energetických šmejdů a aukcí i inkasních agentur.

Ověříme pro vás pravost smlouvy a osob zastupujících energetickou společnost. Poradíme Vám, na co si dát pozor a jak poznat neférový přístup. Neváhejte se poradit s námi jako s odborníky v oboru.

Energetické poradenství & Konzultace

Naše energetická poradna vám poskytne nejlepší řešení pro vaše bydlení nebo firmu. Pomůžeme vám dosáhnout energetických úspor a optimalizovat výkon a spotřebu. Navíc vás zbavíme drahých dodavatelů energie, nevýhodných smluv a starostí spojených s úřady a legislativou. Ušetříme vám čas i peníze.

Adresa

třída Tomáše Bati 1547, 760 01 Zlín

Telefon

+420 601 353 629

Email

info@ezipra.cz

Nechte nám na sebe nezávazně kontakt a my Vám rádi pomůžeme.

Něco se pokazilo. Zkuste odeslat formulář znovu!