Ezipra s.r.o.

Úvod

POMŮŽEME VÁM ZÍSKAT NEJLEVNĚJŠÍ ELEKTŘINU A PLYN VE ZLÍNSKÉM KRAJI

ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ ZDARMA

Odborně a zdarma porovnáme ceny elektřiny, které platíte, s nabídkami ostatních dodavatelů. Naši kvalifikovaní a zkušení energetičtí poradci Vám pomohou získat nejvýhodnější ceny energií pro občany a rodinné bydlení, i veřejnou správu, podniky a podnikatele.

  • Prokazatelně a výrazně ušetříte za energie – elektřinu i plyn.
  • Garantujeme fixaci na dobu neurčitou nebo 12 až 24 měsíců a to s možností výhodnějších cen i v průběhu fixace!
  • Nejvýhodnější řešení pro Váš byt, rodinný dům, či zázemí Vaší firmy.
  • Zbavíte se energetických šmejdů, nevýhodných smluv a obav z vyřizování úředních povinností a s tím spojené legislativy.
  •  Ušetříte Váš čas i náklady.

Jsme držitelem oprávnění licence od Energetického regulačního úřadu.

Energetický regulační úřad jako příslušný správní orgán podle § 17 odst. 7 písm. t) zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „energetický zákon“), podle § 11g odst. 4 energetického zákona vydává OSVĚDČENÍ – LICENCI o registraci číslo 742237902.

Ušetřete za energie!

Něco se pokazilo. Zkuste odeslat formulář znovu!

Neváhejte a kontaktujte nás

Působíme v rámci celého Zlínského kraje

+420 601 002 268

Hodnocení našich zákazníků

Společnost EZIPRA s.r.o. mi zařídila novou levnější smlouvu na plyn a elektřinu. Zatím naprostá spokojenost. Jak slíbili, tak bylo! Děkuji.

Irena L

Holešov

Firmu EZIPRA s.r.o. ve Zlíně jsem kontaktovala kvůli změně dodavatele. Od původního dodavatele jsem sice dostala individuální cenovou nabídku, ale byla jsem rozohodnuta dodavatele změnit a změna proběhla naprosto bez problémů a k dohodnutému datu. Děkuji za ušetřené peníze i nervy.

Věra L.

Zlín

Zvažoval jsem změnu firmy k některému z menších dodavatelů kvůli výhodnější ceně elektřiny a plynu. Svůj záměr jsem projednal s firmou EZIPRA s.r.o. ve Zlíně a ta mi po nějaké chvilce nabídla lepší nabídku i cenu.

Oceňuji přátelské jednání, ochotu pomoci i zájem o zákazníka.

Jaroslav T.

Otrokovice

Jsem spokojená, přecházela jsem k novému dodavateli nedávno a byly tam nějaké drobné komplikace, ale se vším mi pomohla společnost EZIPRA s.r.o., kterou jsem oslovila na doporučení. Pak jsem řešila něco kolem SIPO a také vše vyřešeno bez komplikací. Naprosto normální domluva. Spokojenost.

Jitka F.

Zlín

Skvělý přístup, vše jsme vyřešili hned na místě, společnost EZIPRA s.r.o. ve Zlíně můžu jen doporučit.

Věra K.

Zlín – Malenovice

Společnost EZIPRA s.r.o. mi zařídila novou levnější smlouvu na elektřinu. Zatím naprostá spokojenost. Jak slíbili, tak bylo! Děkuji

Lenka K.

Zlín

Poradenská energetická kancelář EZIPRA s.r.o. nám pomohla s výběrem dodavatele elektřiny a plynu, úspora vyšplhala téměř na několik tisíc. Snaží se nacházet pro nás nejlepší řešení, ale rozhodně nás nenutí je přijímat, to, koho vybereme, je na nás. Kdykoliv potřebujeme něco kollem energií řešit, stačí zavolat na spolešnost EZIPRA s.r.o. a domluvit, co je potřeba.

Maximilián G.

Slavičín

Společnost EZIPRA s.r.o. mi zařídila novou levnější smlouvu na elektřinu. Mám FIXOVANOU cenu na 3 roky. Zatím naprostá spokojenost.

Adina G.

Zlín

Společnost EZIPRA s.r.o. mi zařídila novou levnější smlouvu na elektřinu. Velmi dobrá spolupráce a slušné jednání. Musím velmi doporučit.

Alena M.,

Zlín

Jsem spokojený, přecházel jsem k novému dodavateli nedávno, kde jsem si nechal odborně poradit a se vším mi pomohli zaměstnanci ze společnosti EZIPRA s.r.o. Pak jsem řešil něco kolem aukcí, odstoupení od přihlášky a též vše vyřešeno bez komplikací. Naprosto normální domluva. Spokojenost.

Jaroslav K.,

Dolní Lhota

Společnost EZIPRA s.r.o. nám pomohla při aktuálním zvyšování cen a i s výběrem dodavatele elektřiny a plynu v domě a úspora se vyšplhala téměř na několik tisíc. Měsíčně díky této společnosti platíme přijatelné zálohy jak na elektřinu, tak i plyn. Musíme zdůraznit, že se snaží nacházet pro nás nejlepší řešení, ale rozhodně nás nenutí je přijímat, to, koho si vyberme, je na nás. Ale necháme si raději poradit, v dnešní těžké době. Kdykoliv potřebujeme něco kolem energií, stačí zavolat a domluvit se, co je potřeba, reagují velmi rychle, velká chvála, doufám, že to vydrží, jsou SUPER.

Jiří P.,

Nedašov

Firmu EZIPRA s.r.o. jsem kontaktovala kvůli změně dodavatele. Od původního dodavatele jsem sice dostala individuální cenovou nabídku, ale byla jsem rozhodnuta dodavatele změnit a změna proběhla naprosto bez problémů a k dohodnutému datu. Děkuji za ušetřené peníze i nervy.

Eva Š.,

Otrokovice

Společnost EZIPRA s.r.o. nám pomohla vypovězení Aukční Společnosti přes které byly vysoutěženy nevýhodní dodavatelé a zrovna nám poradili s výběrem dodavatele elektřiny na dvě odběrné místa. Úspora se vyšplhala téměř na několik tisíc. Snaží se nacházet pro nás nejlepší řešení, ale rozhodně nás nenutí je přijímat, to, koho vybereme, je na nás. Kdykoliv potřebujeme něco kolem energií řešit, stačí zavolat a domluvit, co je potřeba.

Josef S.

Otrokovice

Společnost EZIPRA s.r.o. jsem kontaktoval ohledně OM elektřiny z důvodu nesrovnalosti s aktuálním dodavatelem. Celkem rychle jsem tak získal radu co s tým dělat a dostal jsem ověřené informace a vše jsme vyřešili ke spokojenosti. Děkuji.

Zbyněk S.

Zlín

Společnost EZIPRA s.r.o. mi zařídila novou levnější smlouvu na plyn. Zatím naprostá spokojenost. Jak slíbili, tak bylo! Děkuji.

Miroslav K.

Zlín

Firmu EZIPRA s.r.o. ve Zlíně jsem kontaktoval kvůli změně dodavatele. Od původního dodavatele jsem sice dostala individuální cenovou nabídku, ale byla jsem rozohodnuta dodavatele změnit a změna proběhla naprosto bez problémů a k dohodnutému datu. Děkuji za ušetřené peníze i nervy.

Mgr. Pavel K.

Zlín

Společnost EZIPRA s.r.o. mi zařídila novou levnější smlouvu na elektřinu u v této těžké době. Zatím naprostá spokojenost. Jak slíbili, tak bylo! Děkuji.

Alena H.

Žeranovice

Společnost EZIPRA s.r.o. nám pomohla s výpovědí Aukční Společnosti která nám vybrala nevýhodného dodavatele na odběrné místo elektřiny a plynu. Specialistka spolešnost EZIPRA s.r.o. nám poradila co nejvhodnější řešení, vše zajistili za nás, včetně výběru nového výhodnějšího dodavatele jak elektřiny tak i plynu, úspora se vyšplhala téměř na několik tisíc. Snaží se nacházet pro nás nejlepší řešení, ale rozhodně nás nenutí je přijímat, to, koho vybereme, je na nás. Kdykoliv potřebujeme něco kolem energií řešit, stačí zavolat a domluvit, co je potřeba.

Ladislav K.

Zdounky

Firmu EZIPRA s.r.o. jsme s manželkou kontaktovali kvůli řešení s aktuálním dodavatelem. Od původního dodavatele jsme sice dostali individuální cenovou nabídku, ale cenu kterou jsme dostali, jsme nemohli akceptovat. Nechali jsme si poradit u této společnosti, která se zabývá energiemi a musíme s manželkou povědět, že velmi vysoká úroveň. Nechali jsme si poradit, vše vysvětlili a zařídili, naprostá spokojenost. Děkujeme za ušetřené peníze i nervy.

Antonín a Marta R.

Zborovice